O nas

Prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne w Supieniach od 2009 roku.  Miejsce to położone jest na terenie Suwalszczyzny, gdzie główną zaletą tego obszaru są malownicze krajobrazy z gęstymi lasami oraz licznymi polodowcowymi jeziorami.

Urokiem ośrodka jest budynek, który dawniej pełnił rolę wiejskiej szkoły. Zagospodarowana przestrzeń umożliwia organizowanie imprez okolicznościowych w większym gronie. Supienie przyciągają swoich gości prostotą oraz ciepłą, rodzinną atmosferą i wiejskim klimatem. Dopełnieniem tego swojskiego obrazu jest obecność zwierząt domowych i koni, a także niekonwencjonalny wystrój domu. Ponadto w okolicy znajdują się trzy jeziora: Rospuda, Czarne oraz Kamienne. Przepiękna okolica skłania przybyłych gości do aktywnego wypoczynku na łonie natury, biesiadowania i zabawy w niepowtarzalnej atmosferze.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy głównie dla grup, zarówno młodzieży jaki i dorosłych. Dla dzieci i młodzieży proponujemy: biwaki, wycieczki, obozy wakacyjne lub zimowiska. Dla dorosłych wszelkiego rodzaju imprezy m.in.: sylwester, bal karnawałowy, imprezy okolicznościowe. Staramy się być elastyczni i dostosować do tego co klienci sobie wymyślą :D

Dariusz Anuszkiewicz

Elżbieta Duszyk

Paulina Wasilewska

Wypoczynek wakacyjny oraz zimowy zgłaszany do kuratorium.

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave